Երգչուհի Ալլա Լևոնյանի այցը հիվանդ երեխաներին
2009 թվականի մարտի 27-ին և ապրիլի 9-ին "Օգնեմ" հիմնադրամը կազմակերպեց երգչուհի Ալլա Լևոնյանի այցերը պրոֆեսոր Ռ.Հ.Յոլյանի անվան արյունաբանական կենտրոն և Երևանի պետական բժշկական համալսարանի "Մուրացան" համալսարանական հիվանդանոցի քիմիաթերապիայի կլինիկա: Ալլա Լևոնյանը հանձնեց երեխաներին իր ստորագրությամբ հուշանվերներ և նրանց մաղթեց շուտափույթ ապաքինում:
27.03.2009

Alla Levonyan’s visit to ill children
On March 27 and on April 9, 2009 "Ognem" Foundation organized the visit of the singer Alla Levonyan to the Blood Centre after professor R.Yolyan and to “Mouratsan” university hospital of Yerevan State medical university, Clinic of Chemotherapy. Alla Levonyan presented souvenirs to children with her autograph and wished them soon recovery.
27.03.2009