Կկայանա բարեգործական համերգ
2009թ-ի դեկտեմբերի 4-ին Ավետարանչական եկեղեցու նախաձեռնությամբ կկայանա բարեգործական համերգ` “Հայաստանի Վիրտուոզներ” նվագախմբի մասնակցությամբ: Համերգից ստացված հասույթը փոխանցվելու է “Օգնեմ” հիմնադրամին: Բարեգործական համերգի շրջանակներում կազմակերպվելու է նաև նկարների և ձեռքի աշխատանքների ցուցահանդես: Աշխատանքները կատարված են արյան հիվանդություններով տառապող երեխաների կողմից:
19.10.2009

4 December, 2009 a charity concert initiated by Evangelic Church will be held in Yerevan with the participation of orchestra "Virtuouses of Armenia". All money received during the concert will be transferred to "Ognem" Foundation bank account. During the concert guests will have an opportunity to see an exhibition of children's paintings and handicrafts made in hospitals.
19.10.2009